Archief

Galerie Ruimte P60 Assen Galeriehouder Wiets Lanjouw Contact  T: +31 6 34285859 info@ruimtep60.nl www.ruimtep60.com...

Galerie Root Gallery Robert Fruinstraat 52 (6e etage) 3021 XE, Rotterdam Nederland Galeriehouder Yvonne de Jong Contact Yvonne de Jong M: + 31 (0)6 2381 9111 yvonne@root.gallery www.root.gallery...

Galerie Urban Africans Galeriehouder Rosalie van Deursen Contact rosalie@urbanafricans.com  www.urbanafricans.com...

Galerie PontArte Kapoenstraat 29 6211 KV Maastricht Galeriehouder Marieke Severens Contact M: +31 (0) 6 37403499 marieke@pontarte.com www.pontarte.com...

Galerie Open Art Exchange Hoogstraat 85 Schiedam Galeriehouder Joke Bakker, Anne Ruth Schalk Contact Joke Bakker M: +31 (0) 374 33 586 joke.bakker@openartexchange.com www.openartexchange.com...

Woth Gallery Van Galenstraat 34 2518 ER The Hague The Netherlands Galeriehouder Toon Lauwen Contact T: +31 (0)70 7370432 toon.lauwen@wothmagazine.com www.wothstudio.nl...

Galerie Kroon Gallery Regulusweg 1 2516 AC Den Haag Galeriehouder Job van Grol, Florian Rooz Contact Job van Grol M: + 31 (0) 6 461 44 592 info@kroongallery.com www.kroongallery.com  ...

Galerie ASAP Wilhelminakade 259 3079 AP Rotterdam Nederland Contact Alexandra Siebelink info@asapgallery.nl +31 (0)6 5788 5291 www.asap.gallery  ...

Galerie Adoráble ART+DESIGN Banstraat 9 2517GH Den Haag Nederland Galeriehouder Dora Urai Contact Dora Urai T: +31 (0)70 3452887 galerie@adorable.nl www.adorable.nl...